Horáčková - Pšeničková Bohumila (Rumburk 1905 - 1987 Ústí nad Labem)
Krajina s Troskami, signováno a datováno vlevo dole B. Horáčková 1944, olej/karton, 50 x 61 cm, rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |